Modera lõi käed ERGOga ning laiendab kindlustustegevust

30. august 2022

Eesti automüügi tarkvara ettevõtte Modera alustas koostööd ERGO kindlustusega, mis on Baltimaade üks suuremaid ning hinnatuimaid kindlustusseltse. Samm on osa Modera strateegiast laiendada kindlustusmüügiplatvorm turgudele väljaspool Eestit.

“Koostöös ERGOga alustame liiklus- ja kaskokindlustuse pakkumist meie automüügiplatvormil üle Baltikumi,” ütles Modera juht Raido Toonekurg. Tema sõnul on koostöö ERGOga väga oluline ning näitab veelkord, et Modera tootearendus liigub õiges suunas.

ERGO kindlustuse jaoks on tarkvaraettevõttega koostöö samuti oluline osa nende digistrateegiast. “Digitaliseerimise edendamine on üks meie strateegilisi eesmärke. Soovime järjest enam vastata innovatsiooni hindavate klientide ootustele ning tagada ERGO edu ka pikas perspektiivis,” kommenteeris ERGO partnersuhete osakonna projektijuht Nadežda Värk.

Kõik ühest kohast

Modera uuenduslikul automüügiplatvormil on võimalik senisest kiiremini teha klientidele automüügipakkumus koos kindlustuspakkumusega. Seni kohmakas ja ajamahukas töö saab Modera platvormil tehtud kõigest ühe minutiga.

Võit on ettevõtete jaoks kahepoolne. Lisaks kliendimugavusele ja paremale selgusele auto ostu ja müügiga kaasnevate muude kulude osas, kulub ka automüüjatel pakkumuse tegemiseks vähem ressurssi, mille arvelt on võimalik suurendada tulubaasi ja mõelda täiendavatele ärivõimalustele.

Modera ja ERGO kindlustuse koostöös on klientidel võimalik saada koos automüügipakkumusega kohustuslik liikluskindlustuse ning kaskokindlustuse pakkumus nii Eestis, Lätis kui ka Leedus.

Modera ja ERGO

Automüügi tarkvara ettevõtte Modera pakub tehnoloogilist platvormi, mille kaudu ühendatakse autotootjad, maaletooja, edasimüüjad ja kliendid. Alternatiivbörsil First North noteeritud ettevõtte kasvatas selle aasta esimesel poolel müüki 60%, ettevõtte tulu ulatus 654 846 euroni. Modera süsteemi kaudu on eri riikides müüdud ligi 50 000 sõidukit, mille tehingute rahaline väärtus ulatub üle 1,5 miljardi euro. Eestis on ettevõte saavutanud 60% turuosa.

 Modera tooteid kasutavad Toyota, Volkswagen, Renault, BMW, Mini, Ford, Nissan, Kia, Fiat, Jaguar, Land Rover, Jeep, Volvo, Mazda ning Mercedes-Benzi maaletoojad ja edasimüüjad.