Nüüd maksad vaid nende kasko kaitsete eest, mida vajad

14. oktoober 2021

Kaskokindlustus tagab rahuliku meele igale sõidukiomanikule, sest erinevalt liikluskindlustusest korvab kasko kahjud, mis juhtuvad Sinu enda autoga. Samas sisalduvad erinevate pakkujate kaskopakettides kaitsed, mida sinu vajadusi ja autot arvestades ei pruugi vajagi minna.

Üldiselt on rusikareegel selline, et mida rohkemate kaitsetega on kasko, seda kallim tuleb selle lõpphind. Milleks aga maksta kaitsete eest, mida Sa ei vaja? Seetõttu saab ERGO kasko nüüd kaitse-kaitse haaval nagu pusle ise kokku panna.

Lisaks kasko baaskaitsetele saad valida just need kindlustuskaitsed, mida soovid. Selline kasko on paindlik ja taskukohane. Näiteks, kui sul ei ole auto järelhaagist, siis milleks maksta haagisekindlustuse eest? Kui aga sõidad autoga palju ringi ja seda ka välismaal, on mõistlik juurde valida pagasikindlustus, mis hüvitab autos olnud pagasi varguse või hävimise.

ERGO kasko põhiosa moodustavad baaskaitsed. Nendega on kaetud näiteks loodus- ja liiklusõnnetusest, vandalismist ja vargusest, tulega seotud õnnetustest jmt tingitud auto kahjud. Samuti on baaskaitses olemas ERGO Autoabi kogu Euroopas, mis on abiks, kui teel olles peaks juhtuma midagi ootamatut ja teekonda ei saa jätkata.

Baaskaitsete juurde saab valida endale sobivad lisakaitsed. Näiteks omavastutuse puudumine linnule või loomale otsa sõites, ERGO asendusauto teele jäämise korral, auto tehnilise rikke kindlustus või isegi õigusabikulude kindlustus ja veel palju muud. Samuti on võimalik ise määrata omavastutuse suurus – valides kõrgema omavastutuse säästad hinnas.

Toome järgnevalt välja 5 põhjust, miks ERGO kasko on hea valik:

  • ERGOs saad asendusauto kuni 60-ks päevaks. Auto organiseerib Sulle ERGO, seega pole vajadust otsida ise rendifirmat ega maksta neile autot rentides tagatisraha. Kui asendusautot läheb vaja väljaspool Eestit, siis hüvitame põhjendatud rendikulu kuni 35 eurot päevas.
  • ERGO Autoabi kaitse on tõeliselt lai. Vajadusel pukseerime sõiduki kliendi soovitud kohta (välismaal lähimasse remondikotta). Samuti korraldame juhi ja reisijate transpordi nende lõppsihtkohta, välismaal võimaldame soovi korral majutuse kuni kaheks ööpäevaks.
  • Omavastutus ei rakendu sõiduki hävinemisel loodusõnnetuses ega kahjujuhtumi toimumisel loomale või linnule otsasõidu vältimise (ja see on tõendatud näiteks pardakaamera salvestisega) tagajärjel. Näiteks olukord, kus teele ette sattunud uluki tõttu peab juht tegema põike teise sõiduritta, mille tulemusena riivab seal sõitvat autot.
  • ERGO kliendina on Sul võimalik vähendada enda kasko omavastutuse suurust 100 euro võrra. Selleks peab sul olema ERGOs lisaks kaskole veel kaks vähemalt aastast kindlustust. Loe lisa SIIT 
  • ERGO kasko on paindlik – suurema osa kindustuskaitsetest saad ise valida. Seega maksad vaid nende kaitsete eest, mida tegelikult vajad. Samuti saad ise valida omavastutuse suuruse.

Loe ERGO kasko kohta lähemalt klikkides SIIA