Oleme südames Ukrainaga

4. märts 2022

Viimase nädala sündmused on meid kõiki sügavalt raputanud. Sõda Euroopas näis paljudele kui halb mälestus tumedast minevikust, mis enam ei kordu. Rünnak Ukrainale on selle muutnud taas mõruks reaalsuseks. 

"Praegu on eriti oluline, et kõik rahu poolt olevad inimesed näitaksid üles oma suhtumist ja ühtsust. Avaldame täielikku toetust Ukrainas kannatada saanud inimestele ja peredele. Me näitame üles solidaarsust, toetame neid nii palju kui võimalik ja loodame peatsele rahu saabumisele. Oleme selle sõja tunnistajateks, kuid me ei ole võimetud," ütles ERGO Grupi nõukogu esimees Joachim Wennig.

 "Neil päevil on tähtis toetada üksteist ja Ukrainat. Kutsun kõiki üles andma oma reaalset panust ukrainlaste aitamiseks. Tihti loeb just kiirus ning see hetk on käes. Otsustasime ERGO Baltikumis koheselt teha läbi Punase Risti Ukraina heaks rahalise annetuse ning tegeleme edasiselt täiendavate toetusvõimaluste otsimisega," ütles ERGO Eesti tegevjuht Marek Ratnik. " Ühtlasi kutsume üles ERGO töötajaid Ukrainat aitama ka vabatahtlikena. Oleme selleks ellu kutsunud heategevuspäeva, mille raames saavad ettevõtte poolt tasustatud korras anda oma panuse kõik ERGO töötajad. Ainult üheskoos tegutsedes oleme tugevad," lisas ta. 

Kuidas saad toetada?

Kui soovid anda oma panuse, siis siin mõned soovitused: 

  • Meie valisime toetada läbi Punase Risti, kuhu saad ka soovi korral oma annetuse teha SIIN. 
  • Munich Re Grupp, mille osa ERGO Eesti on, tegi annetuse ühingule "Save the Children", mille kohta saad lugeda ja oma annetuse teha SIIN. 
  • ERGO koostööpartner Päästeliit on tihedas suhtluses Ukraina päästjatega. Sellest, mida nad vajavad saad tutvuda SIIN. Lingilt leiab ka info rahaannetuseks. 
  • Päevauudiste foonil on piisava tähelepanuta jäänud abivajavad loomad. Ukraina lemmikloomade varjupaik Ugolyok võtab annetusi vastu läbi Paypali - ülekande tegemiseks Paypali keskkonnas piisab meiliaadressist - pawsofhelp@outlook.com