Pääsesime „Ettevõtluse auhind 2022“ konkursil TOP-10 sekka

13. september 2022

EAS kuulutas välja ettevõtluse auhinna konkursi, kus oleme esimeses etapis pääsenud 10 ettevõtte sekka kategoorias „Kestlik ettevõte“. Koos meiega kandideeris 130 ettevõtet ning paremikku jõudmine on meie jaoks äärmiselt suur tunnustus.

Kasvavate keskkonna- ja kliimaprobleemide keskel on kestlik äritegevus suund, kuhu võiksid liikuda kõik ettevõtted ning rõõmuga oleme tunnistajaks, et meie püüdlused ja panus ühiskonda paistavad silma.

Kandideerimine toimub tänavu kahes etapis. Esimeses etapis oli ettevõttel kandideerimiseks vaja täita majandusandmeid kajastavad väljad ning tuua vabas vormis välja peamised argumendid, miks ta peaks olema kategooria võitja.

Esmakordselt oli võimalik ettevõtteid ka nomineerida, tuues välja peamised argumendid, miks nomineeritud ettevõte peaks olema vastava kategooria võitja.

Esimese etapi järgselt koostati TOP-10 pingerida, kellega lepitakse kokku külastused, kus täpsustatakse ettevõtte saavutusi vastavalt statuudile. Selle alusel selgitatakse välja kategooria kolm nominenti, kes esitatakse kategooria võitja väljavalimiseks konkursi „Ettevõtluse auhind 2022” žüriile.

Hoidke meile pöialt, sest konkurss läheb veel edasi ning valdkonna parimad selgitatakse välja juba järgmistes voorudes!

Aitäh kõigile ettevõtetele ja klientidele, kes koos meiega inspireerivad ka teisi suuremalt mõtlema, tegutsema ning tulevikust hoolima.

Tutvu ka teiste TOP-i jõudnud ettevõtetega: eas.ee/ettevotluseauhind/