Tule küsi tasuta õigusnõustamist

29. august 2019

Tasku keskuse 11. sünnipäeva raames saab reedel, 30. augustil tulla ja küsida ERGO õigusabi juristilt tasuta õigusalast nõu. Õigusnõustamine toimub keskuse esimesel korrusel ERGO esinduses kell 10-17.   


Nõu saab küsida erinevate murede puhul. Näiteks juhtudel, kui tööandjaga on tekkinud lahkarvamused töölepingu osas, kui kaupleja keeldub puudustega kaupa asendamast või välja vahetamast, kui remonditöökoda on küll küsinud raha tehtud töö eest, aga viga ei ole kadunud. Need on vaid mõned näited tüüpilistest vaidlustest. Igal inimesel on muidugi oma personaalsed mured, millega võib pöörduda ja küsida nõustamist.  

Iga teine inimene Eestis tõdeb, et ta oleks viimase kolme aasta jooksul vajanud mõne keerulise olukorra lahendamiseks õigusabi, kuid võimalike juriidiliste kulude tõttu löönud käega.  

Õigusabi ei pea olema kallis. ERGO katab õiguse jalule seadmiseks tehtavad kulutused ning kaitseb kliendi õigusi kohtus. Õigusabikulude kindlustuse klientidel on vaid telefonikõne kaugusel pädevad juristid, kes annavad nõu, kuidas tekkinud olukordades käituda.  

Rohkem infot ERGO õigusabikulude kindlustuse kohta leiab www.ergo.ee/oigusabi 

Pane tähele! Et meie külastus oleks sel päeval mugav, on 30. augustil 3h parkimist Tasku parkimismajas tasuta.  

Kohtumiseni Tasku keskuses!