ERGO jalgrattakampaania

Suvel anname keskkonnasäästliku autoremondi valinud kliendile TASUTA ratta päriseks!

Neljandat aastat järjest pakume oma kaskoklientidele võimalust valida asendusauto asemel jalgratta. Kui siiani on ratta kinkimise algkriteeriumiks olnud minimaalselt 5-päevane remondiaeg, siis sellest aastast pakume ratta päriseks ka neile, kes eelistavad pika ja keskkonnakuluka keretöö asemel kestlikumat kohtparandust.

Meie eesmärk on vähendada keskkonna jalajälge ja kutsuda üles inimesi eelistama keskkonnasõbralikumaid lahendusi, nagu näiteks kohtparandus ja suveajal autole jalgratta eelistamine.  Vaata kuidas oma ettevõtet rattarikkaks muuta SIIT. 

Eestimaa #RattaRikkaks

Sel aastal on võimalik valida tasuta jalgratas kahel võimalusel:

kelle sõiduki remont toimub kampaaniaperioodil ning kestab viis või enam päeva ning kes oma valikuga loobuvad asendusauto kasutamisest
kes valivad keretöö puhul keskkonnasäästliku kohtparanduse, kui konkreetset vigastust arvestades on võimalik seda pakkuda

Mis on kohtparandus? 

Värvkatte kohtparandus on kiire ja keskkonnasäästlik viis, kuidas sõidukil väiksemaid värvivigastusi likvideerida.  Kui tavapärane värvimistöö võib võtta mitu päeva, siis kohtparandus on paari tunni, maksimaalselt ühe päeva töö.  Lisaks kajastub keskkonnasäästlikus asjaolus, et auto remondiks kulunud värvist eraldub kordades väiksemas mahus kemikaale, kui tavapärase detaili ülevärvimise puhul. Näiteks stange parandamisel jääb õhku paiskamata keskmise diiselauto Tallinn-Võru marsruudil tekkiv CO2 kogus ja 500 grammi teisi kahjulikku ühendeid. 

Värvkatte kohtparanduse puhul ei võeta kergema värvikahjustuse või kriimustuse värvimiseks vigastatud detaili auto küljest lahti, vaid see töö tehakse ühes tükis auto küljes. Töödeldakse võimalikult väikest ala ja säilitatakse tehase originaalvärvkate. Levinuim on stangede kohtparandamine, kuna seal on kraapsud ja kriimustused kõige tavalisemad.

ERGO on esimene Eesti kindlustusfirma, mis kõrgkvaliteetset värvkatte kohtparanduse võimalust oma klientidele pakkuma hakkas. Kaskokindlustuse klientidele on teenuse kasutamisel omavastutus 50 eurot madalam.

Kohtparanduses kasutatakse originaalvärvikoode ja spetsiaalset tehnoloogiat, mistõttu jääb tulemus ülimalt hea, nii et hiljem pole aru saada, kus parandatud koht end peidab. 

Vaatan tutvustavat videot


Jalgrattakampaania kestab 04.07-31.08.2022 või kuni jalgrattaid jätkub! Tutvu kampaania tingimustega lähemalt www.ergo.ee/jalgrattad.

Üks valikus olev jalgratas CLASSIC AVENUE 7