Õigusabikulude kindlustuse kampaania

Ilmselt paljud meist ei mõtle õigusabi vajalikkuse peale enne, kui tekib olukord, kus juristi abi on möödapääsmatu. Neid vaidlusi, kus keegi on Sulle või Sinu perele liiga teinud, keegi ei taha Sulle hüvitist maksta või veelgi hullem, keegi nõuab sinult ebaõiglaselt midagi, võib paraku elus sageli ette tulla.
Tihti tekivad vaidlused siis, kui me neid kõige vähem oodata oskame – näiteks vaidlused kinnis- või vallasasjadega, töö- või teenistussuhtega, sõidukiga või muud Sind ja Sinu peret ohustavad ootamatud ja ebameeldivad olukorrad. Reeglina kaasnevad sellega ka suured kulutused, sest ainuüksi advokaadi tunnitasu võib ulatuda 150 euroni.

Sellistes olukordades tagab meelerahu teadmine, et ERGO õigusabikulude kindlustuse olemasolul saad helistada konsultatsiooniks ERGO juristile, kes oskab vastata ka kõige keerulisematele küsimustele. 

Samuti katab kindlustus õigluse jalule seadmiseks tehtavad kulutused, kaitseb Sinu õigusi kohtus ja annab juhised, kuidas tekkinud olukorras käituda. ERGO õigusabikulude kindlustus aitab muuhulgas lisaks Sinule ka Sinu lapsi vanuses kuni 21. a ning kindlustatud on ka üks põhikinnisasi (reeglina näiteks Sinu kodu).

Sõlmides aga ERGO õigusabikulude kindlustuse Maamessil perioodil 20.04 – 22.04.2023 (k.a) saad lisada oma kindlustuslepingusse abikaasa või elukaaslase TASUTA lisaks!

Nii saad olla kindel, et meelerahu on tagatud kogu Sinu perele ka olukordades, mil võib tulla ette näiteks tarbijavaidlusi, ent vaidlus tekib pereliikmel, keda aga kindlustuslepingus ei ole. Vaid alates 9 eurost kuus saad kinkida tervele oma perele kindlustunde!

Kliki siia, et lugeda, millistes olukordades on ERGO õigusabikulude kindlustus inimestele abiks olnud.

Loe ERGO õigusabikulude kindlustuse kohta lähemalt ja küsi kampaaniapakkumist ERGO veebist või helista meile numbril 610 6500.

Soovin pakkumist

Kampaania "Õigusabikulud kindlustus kaaslane lepingusse tasuta" tingimused

 1.  „Õigusabikulude kindlustus kaaslane lepingusse tasuta“ kampaaniat viib läbi ERGO Insurance SE (10017013)
 2. Kampaania raames kutsutakse üles sõlmima ERGO õigusabikulude kindlustust üheks aastaks kampaaniapakkumisega teine täiskasvanu (abikaasa või elukaaslane) lepingusse tasuta.  
 3. Kampaania perioodiks on 20.04.2023 – 22.04.2023 (k.a).
 4. Kampaania raames soodustuse saamiseks peab täitma alljärgnevaid kõiki tingimusi:
  4.1     Eelneva 90 päeva jooksul ei ole kliendil olnud kehtivat õigusabikulude kindlustuse lepingut ERGOs.
  4.2     Leping kehtib 1 aastase perioodi lõpuni.
 5. Aasta möödudes saab lepingut pikendada järgmiseks perioodiks täishinnaga. Pikendamisel on võimalik jätkata tasumist kuumaksetena.
 6. Esimese aasta jooksul lepingus tehtavad muudatused (nt. riski lisamine - kinnisvara, sõidukid) toimuvad täishinnaga.
 7. Maamessil laekunud sooviavalduste esitajatega võetakse kindlustushuvi väljaselgitamiseks ühendust esimesel võimalusel aga hiljemalt 28.04.2023.
 8. Tutvu kindlustustingimustega (https://www.ergo.ee/ergo/tingimused-ja-vormid/tingimused) ja vajadusel konsulteeri asjatundjaga.