Õigusabikulude kindlustuse sõbrakuu pakkumine


Sõbrapäev – 14.veebruar – on tuntud romantiliste žestide ja armastuse tähistamise päevana. Sellega seoses on kogu veebruar kuu, mil pööratakse lähedastele suuremat tähelepanu. Mis on parim kingitus, tegu või tunne, mida saab oma elukaaslasele või abikaasalae pakkuda? See on igaühe jaoks erinev, kuid kindlasti on selle pingerea eesotsas armastuse ja turvatunde jagamine.  

Pidevalt muutuvas maailmas on turvatunne üha olulisem. Kindlustamine on üks võimalus, mis aitab turvatunnet luua.  Sõbrakuul pakume õigusabikulude kindlustust Sulle ja Sinu elukaaslasele või abikaasale ühe inimese hinnaga. Sõlmid endale lepingu, saad kaaslase tasuta oma lepingusse. Kindel seljatagune on tähtis ja selle tagamine lihtne – hinnad alates 9 eurost kuus.  


Parim kink on näitamine, et hoolid, hoiad ja turvad oma kallima seljatagust:

Juriidiline abi on mugavalt käepärast võtta
Esmane nõu on telefoni teel kiirelt kättesaadav
Suuremate juriidiliste murede korral on olemas ka tugi kohtus
Osale loosis ning võida ÕKK ja tekk!

Pakkumine „kaaslane tasuta“ kehtib terve veebruarikuu jooksul. Kui soovid teenusese sisust täpsemalt rohkem kuulda või Sul on teenuse kohta küsimusi, siis jäta meile oma kontaktid. 

Kõikide lepingu sõlmijate ja kontaktide jätjate vahel loosime välja ühe ÕKKi (õigusabikulude kindlustuse sõbrakuu pakkumise tingimustel) ja teki.  

Sooja teki paneb auhinnaks välja veebipood on24.ee

 Jäta oma kontaktid ja osale loosis!

Täida vorm


Miks teha õigusabikulude kindlustus?

Vaata videot ja mõtle, kas Sul võib seda vaja minna.


  • Loe lähemalt, mida ERGO õigusabikulude kindlustus katab ja kuidas see Sinu elu turvalisemaks teeb SIIT>.
  • Tutvu meie klientide lugudega, mille puhul on õigusabikulude kindlustus vajalikuks osutunud SIIN>.


Kampaania tingimused

1. Kampaaniat viib läbi ERGO Insurance SE (registrikood 10017013). 

2. Kampaania raames kutsutakse üles sõlmima ERGO õigusabikulude kindlustust üheks aastaks ja võimalusega lisada samasse kindlustuslepingusse oma elukaaslane või abikaasa selle eest täiendavat makset maksmata. Samuti on võimalus jätta oma kontaktid, et müügitöötaja saaks ühendust võtta ja toodet tutvustada.  

3. Kampaania perioodiks on 01.02-29.02.2024.

4. Kampaania raames soodustuse saamiseks peab täitma alljärgnevaid kõiki tingimusi: 

 4.1   Eelneva 90 päeva jooksul ei ole kliendil olnud kehtivat õigusabikulude kindlustuse lepingut ERGOs.

 4.2   Leping kehtib üheaastase perioodi lõpuni.

5. Aasta möödudes saab lepingut pikendada järgmiseks perioodiks sellel hetkel kehtivate kindlustustingimuste alusel. Pikendamisel on võimalik jätkata tasumist kuumaksetena.

6. Esimese aasta jooksul lepingus tehtavad muudatused (nt. riski lisamine – kinnisvara, auto) toimuvad täishinnaga.

7. Kõikide kampaaniaperioodil laekunud sooviavalduste esitajatega võetakse kindlustushuvi ja vajaduste väljaselgitamiseks ühendust esimesel võimalusel, aga hiljemalt kampaaniale järgneva nädala jooksul.

8. Kampaania käigus oma kontaktid jätnud inimeste ja soodustingimustel lepingu sõlmijate vahel loositakse ühele õnnelikule tasuta aastane ERGO õigusabikulude kindlustus kampaania tingimustel ja tekk koostööpartner ON24.ee portaali poolt. Võitu võitjale ei asendata ega hüvitata auhinna maksumust rahas.

9. Loosimine toimub 05.03.2024.a. Võitjaga võetakse personaalselt ühendust ja tema eesnime võib ERGO avaldada ERGO sotsiaalmeedia vahendusel.

10. Lisateave kampaania kohta: kati.plaamus@ergo.ee.

11. ERGO töötleb kampaanias osalejate isikuandmeid vastavalt ERGO isikuandmete töötlemise põhimõtetele https://www.ergo.ee/files/ergo_privaatsuspoliitika.pdf.

12. Pretensioonid ERGO-le seoses kampaaniaga esitada e-posti teel info@ergo.ee . Kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi õigusaktidele.

13. Kampaanias ei saa osaleda ERGO Insurance SE ja ERGO Life Insurance SE Eesti filiaali töötajad.

Tutvu kindlustustingimustega (https://www.ergo.ee/ergo/tingimused-ja-vormid/tingimused) ja vajadusel konsulteeri asjatundjaga.