Koos ei ole kahju nii suur

Mis siis ikkagi tegema peab, et omavastutus 100 eur soodsam oleks?


Oled juba ERGO klient 


 

Soovid saada ERGO kliendiks


Kui Sul on ERGOs juba üks kindlustusleping toodete hulgas, mis ülal loetletud, siis oleks vaja sõlmida kaks veel!
Näiteks – Sul on kaskokindlustus, sõlmi ka liikluskindlustus ja vali oma vajadustest lähtuvalt üks toode veel. Näiteks korduvreisi kindlustus. Kui reisid rohkem, kui korra aasta jooksul, tasub see juba ära .

 Vali kolm sobivat kindlustustoodet ülal loetletud toodete seast ja sõlmi lepingud.

Näiteks, kui Sul on auto, siis on kõige lihtsam valida liiklus- ja kaskokindlustus. Juurde soovitame õigusabikulude kindlustust – nii oled ootamatusteks kaitstud.


Kui Sul on 2 erinevat kindlustust (nimekirjast) ERGOs. Lihtne – vali üks veel!

 Kui Sul on kõik need mainitud vajadused juba kuskil kindlustatud – too need ERGOsse üle!

Kui Sul on kolm kehtivat erinevat kindlustustoodet ERGOs, siis kasko- ja kodukindlustuse kahjujuhtumi korral maksadki 100 eurot vähem omavastutust!
Näiteks, kui Su auto saab vigastada ja Sul on kaskolepingus omavastutus 300 eur, aga Sul on lisaks kaskole veel kaks kindlustust tehtud ERGOs, siis remondi arvest ei maksa Sina mitte 300 eur, vaid 200 eur!

Kampaania peaauhind – reis kahele Türki!

 • Reis on kahele ning sisaldab lendu ja majutust 5* hotellis.
 • Reisi korraldab Reisiparadiis.
 • Reis toimub aprillikuus.
 • Loosis osalevad nii uued kliendid, kes sõlmivad kolm lepingut, kui ka olemasolevad, kes sõlmivad teise ja/või kolmanda lepingu juurde. Kokku kolm erineva kindlustustoote lepingut.  Need, kel perioodi alguseks on juba kolm lepingut, seekord osaleda ei saa.

Sõlmi mugavalt e-kontoris
Tutvu kampaania tingimustega

Millised kindlustustooted valida?


Liikluskindlustus

 • Tasuta puksiirabi kogu Euroopas 24h.
 • ERGO ajab ise teise poolega asju.
 • Võimalus tuunida lepingut kaskolaadsete kaitsetega.
Sõlmi leping e-kontoris >
 


 

Kaskokindlustus

 • Asendusauto organiseerime Sulle ise.
 • Loomale ja linnule otsasõidu korral omavastutus 0 eur.
 • Saad ise valida, milliseid kindlustuskaitseid vajad.
Sõlmi leping e-kontoris >


Kodukindlustus

 • Tasuta ERGO koduabi 24h, kui kodus juhtub õnnetus.
 • Tasuta õigusnõustamine koduga seotud küsimustes.
 • Katame ajutise elukohaga seotud kolimis- ja üürikulud.
Sõlmi leping e-kontoris >
 


 

Õnnetusjuhtumi kindlustus

 • Üks leping kogu perele.
 • Maksame hulgi vigastuste korral valuraha hüvitist iga vigastuse eest.
 • Vajalikud kaitsed sportlastele ja ohtliku töö tegijatele.
Soovin nõustamist >


Korduvreisi kindlustus

 • Kindlustamist ei pea iga kord meeles pidama, võid muretult reisida.
 • Reiside arv aastas on piiramatu.
 • Saad valida kolme paketi vahel, st ühe reisi pikkus võib olla maksimaalselt 30, 60 või 90 päeva.
Sõlmi leping e-kontoris >
 


 

Õigusabikulude kindlustus

 • Mugav ja kiire õigusabi telefoni teel.
 • Vajadusel esindame kohtus.
 • Alaealised lapsed tasuta, täiskasvanud pereliikmed võimalik juurde lisada.
Küsi pakkumist >


Kampaania tingimused

1. Kampaania viib läbi ERGO Insurance SE (10017013), Veskiposti 2/1, 10138 Tallinn, e-post: info@ergo.ee, tel 610 6500 (edaspidi ERGO).
2. Kampaania tutvustab ERGO omavastutuse soodustust, kus kolme erineva kindlustusteenuse lepingu kindlustusvõtjale on kahjujuhtumi korral omavastutus 100 eurot soodsam poliisile märgitud omavastutusest. Omavastutuse soodustusest saavad osa ERGO eraisikust kliendid, kellel on vähemalt kolm erinevat aastaks sõlmitud kindlustust järgnevast valikust: kasko-, liiklus-, kodu-, õnnetusjuhtumi-, korduvreisi või õigusabikulude kindlustus. Loe lähemalt omavastutuse soodustusest siit: https://www.ergo.ee/erakliendile/omavastutuse-soodustus
3. Kampaania periood 25.10.2023 – 03.12.2023 (k.a).
4. Kampaania on suunatud klientidele, kes saavad kolm omavastutuse soodustuseks vajalikku kindlustuslepingut täis kampaania perioodi jooksul. Loosis osalevad nii uued kliendid, kes sõlmivad kampaania perioodil kolm omavastutuse soodustuseks vajalikku lepingut, kui ka olemasolevad kliendid, kes sõlmivad kampaania perioodil teise ja/või kolmanda lepingu juurde. Kampaanias ei saa osaleda ERGO Insurance SE ja ERGO Life Insurance SE Eesti filiaali töötajad.
5. Klientide vahel, kes on kampaania perioodil saanud kokku vähemalt kolm erinevat omavastutuse soodustuseks vajalikku kindlustusteenuse lepingut (vt p 2), osalevad loosis, mille auhinnaks on x-päevane reis kahele Türki, väärtusega kuni xx eurot. Reis sisaldab pakettreisi majutusega 5* hotellis.
6. Auhinna kättesaamisega seotud kulutusi võitjale ei kompenseerita. Võitu ei asendata ega hüvitata võitjale auhinna maksumust rahas.
7. Reisi korraldab reisikorraldaja Reisiparadiis - AS Kragen (10101765).
8. Reis toimub aprillikuus 2024. Reisi täpse kuupäeva kooskõlastab reisikorraldaja võitjaga. Reisi ei ole võimalik nihutada muule ajale (teise kuusse).
9. Võitja loositakse hiljemalt 8.12.2023 ja temaga võetakse isiklikult ühendust. Võitja eesnimi avalikustatakse ERGO Facebooki kontol.
10. Kui kampaania võitja eirab kampaania tingimusi või esitab ERGOle või reisikorraldajale enda kohta valesid või ebatäpseid andmeid, samuti kui ERGOl ei õnnestu kampaania võitjaga kontakti saada hiljemalt 30 päeva jooksul pärast loosimist või kui võitjale ei sobi reisi toimumise aeg, ei vastuta ERGO kampaanias osaleja auhinna kätteandmisest kõrvalejäämise eest ja võib loosida uue võitja.
11. Vääramatu jõu (force majore) asjaolude ilmnemisel on ERGOl ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhind välja loosimata ja võitjale üle andmata, teavitades sellest kampaanias osalejaid koheselt kampaania veebilehe vahendusel.
12. Lisateavet kampaania kohta saab: e-postil kati.plaamus@ergo.ee.
13. ERGO töötleb kampaanias osalejate isikuandmeid vastavalt ERGO isikuandmete töötlemise põhimõtetele https://www.ergo.ee/files/ergo_privaatsuspoliitika.pdf.
14. Pretensioonid ERGO-le seoses kampaaniaga esitada kirjalikult e-posti teel info@ergo.ee. Kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele.
15. Tutvu kindlustustingimustega (https://www.ergo.ee/ergo/tingimused-ja-vormid/tingimused) ja vajadusel konsulteeri asjatundjaga.