Kodukindlustus on lihtsalt tähtis

Kodu pole pelgalt maja, vaid see on soojus, rahu, turvatunne. Kodutunde loovad inimesed ja koosveedetud hetked. Olgu selleks koos vanaemaga pannkookide küpsetamine või ühised lauamänguõhtud.

Vanavanemad on Sind hoidnud ja hellitanud ning Sinu jaoks olemas olnud. Hoia nüüd neid ja näita, kui tähtsad nad meile on. On loomulik, et muretsed, kas nad saavad ikka hakkama, kui midagi peaks juhtuma. Eriti kui elad neist kaugemal ja ei saa iga hetk appi tõtata. Seepärast on hea, kui koduga seotud murede korral saad kindel olla, et vanavanemad saavad kiirelt abi. ERGO kodukindlustuse koduabi aitab kiiresti lahendada koduga seotud mured.

Sõlmi kodukindlustus
ERGO e-kontoris 10% tavahinnast soodsamalt
 

Ettenägematute õnnetuste ja probleemide korral aitab ERGO kodukindlustuse Maksi paketis sisalduv Koduabi teenus. ERGO Koduabi aitab, kui ...

 
 
... oled kaotanud oma võtmed ega pääse koju. 
 ... kodus on purunenud toru või toimunud veeavarii, korraldab ERGO kodu kuivatamise ja koristamise. 
  .... kodus on käinud vargad, valvatakse kodu kuni selle kindla sulgemiseni. Samuti aidatakse katta lõhutud akende või uste avad ja paigaldada uus lukk. 
    
 
 
... tulekahju järel pole võimalik enam kodus elada, siis valvatakse kodu kuni selle kindla sulgemiseni. 
 ...  torm on lõhkunud hoone, aidatakse katta tormi tekitatud avad. ...  õnnetuse tõttu ei ole võimalik kodus elada, majutatakse pere ajutiselt mujale. 

ERGO koduabi tuleb Sinu vanavanematele appi ootamatute olukordade ja õnnetuste korral. Koduabi plussiks on see, et sinna saab helistada nii öösel kui päeval ja abi saabub lühikese ajaga. Kodukindlustusega koos on võimalik kindlustada ka lemmikloom. Looma nagu inimestki võivad tabada ootamatud tervisehädad ning ka loom võib sattuda õnnetusse. Luumurd, allergia, autoavarii või koguni vähk – asjatundlikku meditsiiniabi vajab lemmik igal juhul. Arstiabi eest on vaja maksta, see kulutus võib aga olla üpriski kõrge. 

Loe lähemalt >


Miks sõlmida lemmikloomakindlustus?
 • Veterinaarabi kindlustussumma alates 450 eurost.
 • Saad ise valida oma lemmikule sobiva veterinaarkliiniku.
 • Võimalus juurde osta vastutuskindlustuse kaitse, millega
 • Hüvitame kolmandale osapoolele lemmiku poolt tekitatud kahju.
 • Aitab ka looma kadumise või varguse puhul.

Nutikas on mõelda ka vastutuskindlustuse peale, mis kaitseb, kui oled ise või Sinu pereliikmed on põhjustanud kahju teistele. Näiteks kui vanavanema korteris tekkinud uputuse tagajärjel on kahjustada saanud alumise naabri korter, korvab vastutuskindlustuse olemasolul kahju kindlustus.  

Sõlmi kodukindlustus
ERGO e-kontoris 10% tavahinnast soodsamalt


  Kodukindlustus lihtsalt on tähtis. Siinkohal veel mõned kodukindlustuse eelised, mis võivad olulised olla:
 • Tasuta õigusnõustamine koduga seotud küsimustes.
 • Hüvitame esmakordse sadevee läbijooksu tõttu tekkinud kahju siseviimistlusele ja/või kodusele varale (kuni 3000 eurot), kui viimase 5 aasta jooksul ei ole vesi hoonesse tunginud.
 • Kui kodu on muutunud õnnetuse tõttu elamiskõlbmatuks, katame ajutise elukohaga seotud kolimis- ja üürikulud.
 • Hüvitame kuni 7 aasta vanuse tehnosüsteemi (soojuspump, katel, boiler) kahjud, mis on põhjustatud elektrivarustuse või seadme enda sisemisest elektrilisest või mehaanilisest rikkest.
 • Taastame haljastuse, kui see saab koduga juhtunud õnnetuse tagajärjel kahjustada.